WYBIERZ SWOJE MIASTO

logo

BILT POLSKA S.C.
ul. 1905 Roku 32
26-600 Radom
NIP 948-25-93-700

 
Biuro
Tel. (48) 366-47-79
Tel. (48)386-80-45
Fax. (48)366-47-79
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: biltpolska.pl
 
MARKI OBSŁUGIWANE
Canon
Konica Minolta
Develop
Kobra
HSM
 
AUTORYZACJE PRODUCENTÓW
Canon - kserokopiarki, drukarki, plotery
Konica-Minolta -kserokopiarki, drukarki
HSM - niszczarki
Kobra - niszczarki
 
 
SERWIS URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Kserokopiarki - Canon, Konica Minolta, Develop
Drukarki - Hawlet-Packard, Brother, Oki, Samsung, Konica-Minolta, Canon
Projektory, rzutniki pisma
Plotery
 
ZASIĘG DZIAŁANIA FIRMY
Radom, Kozienice, Grójec, Lipsko, Przysucha, Opoczno, Skarżysko Kamienna, Zwoleń, Iłża, Puławy, Białobrzegi, Warka, Nowe Miasto nad Pilicą, Ostrowiec Świętokrzyski Dla stałych klientów nie doliczamy kosztów dojazdu!
 
 
Każdy klient który powoła się na portal serwisybiurowe.pl otrzyma rabat na zakup kserokopiarki lub drukarki marki Canon w wysokości 10%.
Serwis kserokopiarek Radom objęty został promocją na swoje usługi. Promocja polega na bezpłatnej wycenie naprawy przy powołaniu się na portal.
Oferty Specjalne:
Dzierżawa Kserokopiarki
Audyt sprzętowy pozwalający perfekcyjnie dopasować zapotrzebowanie na kserokopiarki, drukarki w biurze
Wyceny przedprzetargowe: kserokopiarki, drukarki Przygotowanie specyfikacji technicznych w przetargach na zakup kserokopiarki, drukarki Montaż sprzętu audio/video w salach konferencyjnych
Projektowanie sieci LAN

 

RODZAJ SPRZĘTU W OFERCIE
Kserokopiarki
Drukarki laserowe
Drukarki atramentowe
Urządzenia wielofunkcyjne
Faksy
Plotery
Niszczarki
Projektory, ekrany projekcyjne
Bindownice, laminatory, gilotyny
Tablice interaktywne
Komputery
Laptopy
Materiały ekspolatacyjne:
HP, Canon, Konica Minolta, Develop, tonery, tusze, folie

Firma Bilt Polska

to jedna z większych firm na rynku radomskim..... , mająca w swojej ofercie między innymi kserokopiarki, drukarki, komputery.

Kadra nie zmienna od 12 lat gwarantuje wysoki poziom usług. Perfekcyjna znajomość rynku druku zarówno krajowego jak i lokalnego.

Serwis i naprawa kserokopiarek to nasza specjalność. Sprzedaż kserokopiarek, drukarek i innego sprzętu biurowego dostosowaliśmy do potrzeb wymagających klientów.

Innowacyjne podejście do ofertowania pozwoliło wypracować niepowtarzalne oferty, które wyróżnia na rynku profesjonalizm.

Zaufało nam wiele liczących się na lokalnym rynku firm i instytucji. Przygotowaliśmy wiele przetargów i zapytań cenowych na zakup kserokopiarki, drukarki czy serwis, wiele z pozytywnym wynikiem.

Z naszych porad skorzystały firmy prygotowujące specyfikacje przetargową co pozwoliło uniknąć wileu błędów proceduralnych jak i sprzętowych podczas dostawy kserokopiarki, drukarki czy innego sprzętu biurowego.

 

Serwisanci

Marek Szef działu serwisu
tel. (48) 366-47-79 wew.17 email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis kserokopiarek radom - drukarki - niszczarki

Albert Doradca Handlowy
tel. (48) 366-47-79 wew.16 email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
kserokopiarki - drukarki - niszczarki - materiały eksploatacyjne

Krzysztof Dział Serwisu
tel. (48) 366-47-79 wew.19
email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
serwis kserokopiarek radom - drukarki - niszczarki

Wioletta Doradca Handlowy
tel. (48) 366-47-79 wew.13 email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kserokopiarki - drukarki - niszczarki - materialy eksploatacyjne

 

Każdy klient dokonujący u nas zakupów dostaje wraz ze sprzętem pełne wsparcie techniczne w czasie gwarancji jak i po jej ustaniu.

 

 

 

 

Aktualności z Bilt Polska:

 

27.04.2014 CzwartekSerwis kserokopiarek radom prowadzi bezpłatną wycenę naprawy kserokopiarki. Oznacza to że przyjazd serwisu do klienta nie oznacza kosztów, mimo rezygnacji z naprawy kserokopiarki. Usługa dotyczy miasta Radom. Wielu klientów ma obawy przez zgłoszeniem usterki do serwisu. Informujemy że Nasz serwis kserokopiarek nie obciąża klientów za sam przyjazd.

18.03.2014 Wtorek
Bilt pozyskał w grono Swoich klientów dwie korporacje z terenu Warszawy a to oznacza że posiadamy najżniższe stawki na usługę dzierżawa kserokopiarki. Walka była zacięta ale doceniono Naszą fachowość i konkurencyjność. Warszawa to miasto wielkich korporacji a co za tym idzie dużych wymagań od kontrachentów. Udało się.

12.02.2014 Środa
Informujemy wszystkich naszych klientów że zmieniła się nasza strona internetowa. Obecnie wszelkie informację dotyczące kserokopiarek lub serwisu mogą Państwo znaleźć na biltpolska.pl

Jednocześnie informujemy że zmieniły się nasze adresy e-mailowe teraz zakończone: @biltpolska.pl wcześniej był tylko bilt. prosimy o zmiany w książkach adresowych.

10.04.2012 Wtorek
Zapraszamy na tanie kopiowanie na kserokopiarce. Przyjdź do naszego salonu aby zrobić kserokopie swoich materiałów. Oddamy w Twoje ręce kserokopiarki oraz do 100 stron A4 gratis! Warunek, musisz sam wykonać kopie. Toner, papier i krótkie przeszkolenie z obsługi kserokopiarki zapewniamy. Promocja ważna tylko 10.04.2012.

17.08.2012 Piątek
BILT POLSKA - liderem na rynku dzierżawy kserokopiarek. Posiadamy obecnie najwiekszą liczbę urządzeń dzierżawionych - kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne. Nasi klienci docenili ofertę "dzierżawa kserokopiarek". Szybko i Tanio wyposażysz swoja firmę w niezbędne urzadzenia kopiujące i drukujące. Bardzo elastyczne warukni umowy. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe

kserokopiarki Radom, naprawa kserokopiarek, serwis kserokopiarek, Radom sprzedaż kserokopiarek, kserokopiarki Canon, kserokopiarki Konica Minolta, kserokopiarki Develop
© 2015 SerwisyBiurowe.pl. All Rights Reserved.