WYBIERZ SWOJE MIASTO

 

Radom, kserokopiarki sprzedaż, dzierżawa, serwis

mega kafelek szary

reklama duza

duzy kafelek niebieski

sredni kafelek zielony

duzy kafelek pomarancz

maly kafelek pomarancz

maly kafelek szary

dla firmy2

Radom miasto słynące z precyzji.

Radom siła w precyzji

Radom to miasto średniej wielkości, ok 225 tys mieszkańców. Miasto niegdyś przemysłowe, dziś głównie handlowe za sprawą licznych sklepów wielkopowierzchniowych. W mieście Radom działa kilkanaście firm mających w swojej ofercie kserokopiarki, drukarki oraz kilkanaście firm z działu IT.

Kserokopiarki to głównie marki Canon, Ricoh, Toshiba. Kilka firm, które działają w mieście (można powiedzieć ok 2-5 firm), reprezentują wysoki poziom usług z zakresu naprawa, serwis kserokopiarki, drukarki i urządzeń biurowych. Ze sprzedażą jest trochę lepiej, no ale to nie sztuka znaleźć tanie kserokopiarki czy drukarki, ważne jest też profesjonalne wsparcie techniczne. Większość działa w myśl zasady „sprzedaj pudełko i zapomnij”. Klienci często płacą za mało profesjonalne usługi. Dlaczego? Szuka się najtańszej kserokopiarki lub drukarki a cena zakupu nie zawsze gwarantuje urządzenie tanie w eksploatacji. Lokalny rynek w mieście Radom ma wiel powiązań rodzinnych, co w znaczny sposób co niektórym ułatwia działania nie zawsze uczciwe a usługi często są kiepskiej jakości.

 

Takie praktyki pozwoliły na powstanie tych kilkunastu firm, które swoim poziomem usług nie zachwycają. Oczywiście Radom posiada profesjonalistów z działu serwis i naprawa, jak i profesjonalnych doradców biznesowych ktorzy potrafią zaproponować dobre rozwiązanie w postaci kserokopiarki, drukarki czy komputera. Nie bacząc na panujące trendy na rynku radomskim starają się cały czas podnosić poziom świadczonych usług. Naprawa kserokopiarki czy drukarki to prawie ich pasja, dlatego Radom może się cieszyć że na tak trudnym rynku działa kilku fachowców z dziedziny techniki biurowej oferując wysokiej jakości serwisy biurowe.Naprawa, serwis kserokopiarki, drukarki jest pewna i fachowa/fachowy, podpraty wiedzą techniczna jaką pracownicy tych serwisów zdowbywaja na wielu szkoleniach. Canon czy Konica-Minolta oferuje wiele szkoleń z zakresu serwisowania kserokopiarki czy drukarki ale nie wszyscy korzystaja z tych szkoleń a swoja wiedzę na temat naprawy kserokopiarki biorą z nauki wlasnej, eksperymentując na sprzęcie klientów.

 

Dział IT- komputery, serwery i sieci ma się podobnie. Jest kilka sklepów i firm gdzie jedynym kryterium jakie narzuca konkurencja to cena. Komputer przeciętny Radomianin kupuje w markecie a potem zaczynają się problemy. Sprzęt kupiony w promocji nie zawsze będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom. Jest kilka salonów komputerowych gdzie można uzyskać poradę oraz zakupić ściśle dobrany komputer do naszych potrzeb.

Z serwisem komputerów i laptopów jest podobnie jak ze sprzedażą. Każdy może naprawić, ale tylko kilku wie jak, reszta to improwizujący pseudo-fachowcy. Jest też kilka firm, które odnotowały spory sukces na rynku krajowym obsługując największe firmy i instytucje w regionie.

Poniżej lista kilku firm, którym można zaufać. Dobrze doradzą oraz posiadają fachowców z dziedziny kserokopiarki, drukarki, komputery, serwery, sieci LAN

Doradzą, dostarczą, naprawią!

 

logo

© 2015 SerwisyBiurowe.pl. All Rights Reserved.